පාකිස්ථානයේ තවත් ම්ලේච්ඡ පහරදීමක්

කාන්තාවන් සිවු දෙනෙකුට නිරුවත්කර පහරදෙන වීඩියෝවක් සමාජ මාධ්‍ය තුල සංසරණය වීමත් සමගම පාකිස්ථානය නැවතත් ලෝක මාධ්‍ය තුල කතාබහට ලක්විය.
වෙළදසැළකින් භාණ්ඩ සොරාගත් බව පවසමින් මෙම කාන්තාවන් නිරුවත් කර අමානුෂිකව පහරදීමේ සිද්ධිය පාකිස්තානයේ පන්ජාබ් ප්‍රාන්තයේ Faisalabad හින් වාර්තාවේ. පන්ජාබ් පොලිස් ප්‍රධානියා පවසා සිටියේ මේ වනවිට සිද්ධිය සම්බන්ධයෙන් සැකපිට වෙළෙඳසැළේ හිමිකරු ඇතුළු පස්දෙනෙකු අත්අඩංගුවට ගෙන ඇති බවයි.
වධ හිංසාවට පත්වූ කාන්තාවක් පවසා ඇත්තේ තමන් [කසල එකතුකිරීමට Faisalabad හි Bawa Chak market එකට ගියබවත් ඇතිවූ පිපාසය නිසා වතුර බෝතලයක් මිලදීගැනීමට Usman Electric Store වෙත ගිය අවස්ථාවේදී එහි හිමිකරු හා තවත් කිහිපදෙනෙක් තමන් ඇතුළු කාන්තාවන්ට පහරදුන්බවත්ය.

සිද්ධිය සම්බන්ධයෙන් වැඩිදුර පරීක්ෂණ සිදුකර අදාල කාන්තාවන්ට යුක්තිය ඉටුකරන බව පන්ජාබ් පොලිස් ප්‍රධානියා ලෝක මාධ්‍ය වෙත ප්‍රකාශකරන ලදී.

Related posts

Leave a Comment